Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度穩定🚚,包裝完整📦,商品無誤。
顏色: 白色USB-C接口
Price: HK$134.09
Original Price: HK$151.00
| Material | Rubber |
| Model | Apple EarPods |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White Lightning Connector |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25071468266829591 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7209859 people said the quality is very good!
Author: 8***6
Date:
Review: 出貨速度穩定🚚,包裝完整📦,商品無誤。
顏色: 白色USB-C接口
Author: a***r
Date:
Review: Ok
顏色: 白色USB-C接口
Author: 9***7
Date:
Review: Good
顏色: 白色USB-C接口
Author: R***e
Date:
Review: Thank you so much shein!♥️👍
顏色: 白色USB-C接口
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.